Organizator

Gosia Czelnik

Gosia Czelnik
brak ocen
 • Liczba uczestników:

  Liczba osób, które dotychczas wzięły udział w wydarzeniach organizatora: 0

 • Wydarzenia

  Liczba zorganizowanych wydarzeń: 1

 • Kategorie

  W których organizator prowadził wydarzenia:

  • Rozwój osobisty (1)
 • Kontakt

  Masz pytania do organizatora?

  Skontaktuj się!

O mnie:

Nazywam się Gosia Czelnik. Od ponad dwudziestu lat towarzyszę Kobietom w  rozwoju. W swojej pracy dzielę się rozwiązaniami i wiedzą sprawdzoną przez mnie w praktyce. 

Kim jestem?

Providerem TRE®. Uczę, jak wprowadzić ciało w ruch, by uwolnić stres i napięcie. Odnaleźć wewnętrzną siłę i spokój. 

Praktykiem Access Bars® i Praktykiem BreathFlow. Sprawiam, że pozwalasz sobie na bycie w lekkości i radości. I odkrywasz, że Twoje ciało jest podarunkiem do bycia i życia. 

Mentorem i trenerem. Towarzyszę ludziom w przechodzeniu przez zmianę. Kruszę ograniczenia wynikające z niezdrowych przekonań.

Life & Career Coachem. Zadaję pytania, które pozwalają zmienić jakość życia. Zintegrować sferę ducha, emocji, ciała i intelektu.

Praktykiem zarządzania i Facylitatorem. Pomagam osiągnąć zakładane cele. Inspiruję jak budować dobre nawyki i wytrwać w realizacji swoich zamierzeń. 

 

Co robię?

Pomagam aktywnym zawodowo Kobietom, które poszukują zrónoważonego rozwoju osobistego w życiu prywatnym i zawodowym. Kobietom, które chcą znaleźć drogę do spełnionego życia. Odkrywam w nich możliwości schowane głęboko pod warstwą codziennego zapracowania i szybkim tempem życia. Odkrywam możliwości, które pozwalają im iść w kierunku tego, czego pragną. Możliwości, dzięki którym odnajdują swoją życiową drogę, uwalniają stres i napięcia, realizują swoje marzenia, pragnienia i cele.

Jak?

Działam w tramach własnej Pracowni Rozwoju Osobistego KOMPAS, do której serdecznie zapraszam. Prowadzę programy i sesje indywidualne oraz grupowe warsztaty. Pracuję online i stacjonarnie. 

Dlaczego?

Robię to, ponieważ głęboko wierzę, że każda Kobieta posiada zasoby i talenty, dzięki którym może być spełniona, a każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. Czasem potrzeba tylko kogoś, kto na tej drodze będzie Nas wspierał.

Zapraszam Cię serdecznie do mojej mojej Pracowni :

 

Oferty organizatora

thumb
od: 127,00 zł

Kurs online dla Kobiet - DROGA DO SIEBIE

(brak ocen)
Organizator: Gosia Czelnik

21 dniowy kurs dla Kobiet – DROGA DO SIEBIE (edycja LATO 2020)   Jeżeli tutaj jesteś, to znaczy, że być może potrzebujesz wsparcia na swojej drodze, tej drodze do siebie. Zat…

Data: 2020-06-15
Kategoria: Styl życia
Więcej