Organizator

# leadership

# leadership
brak ocen
 • Liczba uczestników:

  Liczba osób, które dotychczas wzięły udział w wydarzeniach organizatora: 0

 • Wydarzenia

  Liczba zorganizowanych wydarzeń: 1

 • Kategorie

  W których organizator prowadził wydarzenia:

  • Rozwój zawodowy (1)
 • Kontakt

  Masz pytania do organizatora?

  Skontaktuj się!

O mnie:

Małgorzata Lektarska

Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą finansową, 20 - letnie doświadczenie zdobyła, pracując dla najbardziej znaczących korporacji na rynku kredytowo – leasingowym na stanowiskach menagerskich, również jako trener biznesu, coach wspierając liderów w ich codziennej pracy. 

Ekspert w obszarze budowania i zarządzania efektywnymi zespołami. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry managerskiej w zakresie kształtowania postaw liderskich ucząc praktycznego wykorzystania narzędzi z zakresu kompetencji miękkich. Jako konsultant zewnętrzny pracuje z firmami nad poprawą procesów ułatwiających i umożliwiających wdrożenie optymanego modelu zarządzania. Przeprowadza organizację przez zmiany - towarzysząc im na każdym etapie procesu w roli konsultanta zewnętrznego. Jako coach wdraża coachingowy styl zarządzania, dedykowany kadrze średniego i wyższego szczebla. Wspiera działy HR w budowaniu efektywnej polityki zarządzania zasobami ludzkimi. 

Główny kierunek działań to efektywne przywództwo, zarządzanie przez wartości, talenty, budowanie zespołów marzeń. Doradztwo w zakresie mapowania i tworzenia sprawnych procesów. Zajmuje się coachingiem biznesowym, coachingiem indywidualnym, doradztwem strategicznym, budowaniem programów wspierających kulturę organizacji opartą na wiedzy i zrównoważonym rozwoju.

Najważniejszy jest zawsze człowiek, dlatego wspiera liderów w efektywnym kierowaniu swoimi zespołami, ucząc ich, że jedyną pewną rzeczą są zmiany, którymi mogą zarządzić. 

Pracuje z firmami, które cenią rozwój osobisty swój i swoich pracowników. Wierzy, że najważniejszym kapitałem są ludzie, dlatego warto poznać ich przez pryzmat wartości, potrzeb i talentów i umiejętnie tym zarządzać.

 

Oferty organizatora

thumb
od: 1 898,00 zł

Cykl 4 warsztatów  "Góra Lodowa Topnieje - czyli wprowadzanie zmian w każdych okolicznościach" to odpowiedź na  wyzwanie przed którym stanęliśmy Wszyscy z…

Data: 2020-06-05
Kategoria: Zarządzanie
Więcej