Organizator

Tomasz Gulak

Tomasz Gulak
brak ocen
 • Liczba uczestników:

  Liczba osób, które dotychczas wzięły udział w wydarzeniach organizatora: 0

 • Wydarzenia

  Liczba zorganizowanych wydarzeń: 1

 • Kategorie

  W których organizator prowadził wydarzenia:

  • Rozwój zawodowy (1)
 • Kontakt

  Masz pytania do organizatora?

  Skontaktuj się!

O mnie:

Tomasz Gulak - Szkoleniowiec, mówca motywacyjny, trener, działacz społeczny, przedsiębiorca.
Założyciel "Wyjdź przed Szereg" i pomysłodawca ogólnopolskiego cyklu wydarzeń "Kobieto - Wyjdź przed Szereg". Tomek od lat jest związany z szeroko pojętym rozwojem. Dzięki swoim działaniom, wydobywa potencjał z ludzi, który często jest schowany bardzo głęboko. Jest typowym przykładem na to, że „chcieć to móc” i z powodzeniem wprowadza swoje wizje w życie. Jego optymizm jest magnesem na ludzi, dzięki czemu tworzy sieci fantastycznych kontaktów. Na scenie występował z najlepszymi i najbardziej znanymi mówcami w Polsce m.in. z Sebastianem Kotowem, czy Mateuszem Grzesiakiem. Jest również fundatorem Fundacji Wyjdź przed Szereg oraz autorem książki Wyjdź przed Szereg – Punkt Zwrotny.

Tomek szkoli od 10 lat. Ma również ponad 1000 godzin przepracowanych online tworząc oraz prowadząc live’y, webinary, prezentacje, konferencje oraz szkolenia. Poprowadził ponad 250 live’ów na swoim kanale Wyjdź przed Szereg, współtworzył panele dyskusyjne online m.in. Kongres Business without Limitss oraz panel Kobieta w Biznesie. Tworzył autorskie programy i debaty. Od ponad półtora roku jest trenerem metody Desing Thinking w projekcie firmy Google – Projektanci Innowacji. Od marca szkoli regularnie online i tylko tutaj ma blisko 150 godzin doświadczenia.

Oferty organizatora

thumb
od: 1 600,00 zł

Jak skutecznie i wartościowo szkolić online?! ONLINE

(brak ocen)
Organizator: Tomasz Gulak

Serdecznie zapraszamy na szkolenie dotyczące skutecznych technik wystąpień online. Dzisiejszy świat mocno się zmienił, dlatego aby być skutecznym, trzeba się do niego elastycznie dopasować…

Data: 2020-11-04
Kategoria: Wizerunek i prezentacje online
Więcej